+38044 239-22-77
Интернет-магазин товаров для Животных
Ваша корзина
пуста
Перейти в корзину

У Львові пройшли практичні курси для ветеринарів та заводчиків з усієї України

18 Мая 2016

16 та 17 травня у Львові відбулись практичні курси для ветеринарів та заводчиків. Для всіх учасників вони були безкоштовними, а лектори з України і Польщі змогли поділитись власним досвідом з репродуктології собак, а також гастроентерології собак і котів.

kormotech.jpg

Курси та майстер-класи пройшли у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького та були організовані університетом спільно з Природничим університетом (м. Вроцлав, Польща). Співорганізаторами заходу стали Компанія КОРМОТЕХ, компанія KRKA, ТОВ «Ветеко». Інформаційні партнери курсів: журнали «Мир ветеринарии» та «Зоодруг».

«Нам вдалося досягнути максимально очікуваного нами результату! – Говорить Ігор Максимович, координатор проекту. – Загалом обидві теми відвідала понад сотня учасників з усієї країни, а саме: Львів та Львівська область, Київ та Київська область (м. Буча), Луцьк, Полтава, м. Ніжин (Чернігівська обл.),  Харків,  Івано-Франківська область (м. Коломия), Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Рівне, Вінниця, Житомир».

Він також відзначив, що курси відвідали учасники із Державної прикордонної служби цілої України з Маріуполя, Чопа, Херсона, тобто з усіх регіонів, де Україна має державний кордон.

Під час курсів своїми знаннями ділились не лише лектори з Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, а й запрошені лектори з Польщі. «Польським лектора надзвичайно сподобалася аудиторія і вони дуже зацікавлені у проведенні наступних семінарів», – додає Ігор Максимович.

Відтак, університет спільно із партнерами планують провести подібні курси вже восени цього року.